Düğünlerinizde Size Özel Gelin Ayakkabılarını Tercih Edin!

Hayatın bazı dönüm noktası sayılabilecek özel günleri bulunmaktadır. İnsanlar bu günlerde kendilerini özel hissettirecek şekilde hazırlanarak asla unutmayacakları bir günü geçirmek isterler. Bu önemli günlerin başında da evlenilen gün düğün günleri gelmektedir. İnsan hayatının öncesi ve sonrası şeklinde ayrılmasına da zaman zaman imkan veren düğünler için özellikle kadınlar çok büyük bir özenle hazırlanarak hayatlarının belki de en önemli ve en güzel günlerini istedikleri gibi geçirmek isterler. Firma olarak bizler özel günlerinde istediği rahatlığı ve şıklığı elde etmek isteyen gelin adaylarımız için kişiye özel ayakkabı hizmeti veriyoruz. Tamamen gelinlerimizin istediği özelliklere sahip olan ayakkabıları üretmek için firmamız uzun süredir başarıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilerimizden gelen dönütler doğrultusunda doğru işi yapmış olmamızın bilinciyle kişiye özel gelin ayakkabıları üretimlerimize devam ediyoruz. Gelişen dünyanın moda anlayışları, insanların zevklerini de göz önünde bulundurarak yaptığımız gelin ayakkabıları için özel üretimlerimiz sayesinde istediği modeli ve rahatlığı bir türlü bulamayan pek çok gelin adayımızın uğradığı son nokta olmanın gururunu yaşıyoruz. Düğün yapan çiftleri her zaman düşünerek hareket eden firmamız gelin ayakkabılarına özel belirlemiş olduğu fiyatlarla da oldukça avantajlı bir alışveriş olanağı sunmaktadır. Düğünleri için kendilerini şık ve rahat hissettirecek olan istediği tasarımlara sahip ayakkabılara ulaşmak isteyen müşterilerimizin firmamıza ulaşmasını bekliyoruz.

Şirket Vizyonu

Gelinlik Ayakkabıcım olarak ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Şirket Misyonu

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda bir bağ kurmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Tercih edilen olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Gelinlik Ayakkabıcım

Kurumsal bilgilendireme için  adresinden e-posta gönderebilirsiniz. Bakırköy’de bulunan Gelinlik Ayakkabıcım Showrooma gelip ayakkabılarımızı deneyerek de alabilirsiniz.